Kilka słów o naszej pomocy drogowej

Szybko reagujemy na wezwanie, jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę 7 dni w tygodniu, możesz do nas dzwonić o każdej porze.

Jesteśmy rzetelni i zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za bezpieczeństwo mienia naszych Klientów, dysponujemy specjalistycznym i różnorodnym sprzętem. Zapewniamy transport zarówno pojazdów osobowych, ciężarowych, jak i innych.

W razie potrzeby bezpiecznie wydostaniemy pojazd z pobocza, rowu, grząskiego terenu. Dysponujemy własnym parkingiem, na którym można przechować uszkodzony pojazd. Za nasze usługi wystawiamy faktury.

FHU Kamil to nie tylko pomoc drogowa, laweta i holowanie samochodów osobowych, dostawczych czy też samochodów ciężarowych ale również pomoc powypadkowa, naprawy bezgotówkowe i auto zastępcze.

Pomoc drogowa KAMIL - Tychy, Katowice, Mikołów i Pszczyna
Poradnik kierowcy
Pomoc drogowa +48 570 337 111
Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy między innymi województwo śląskie oraz małopolskie, w tym takie miasta jak Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska, Katowice.
(C) Copyrigh 2015. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.
MENU