Auto zastępcze

Drodzy Państwo, auto zastępcze w razie wypadku komunikacyjnego to prawo każdego kierowcy, tylko do Was należy decyzja czy z niego skorzystacie.

Nasza firma gwarantuje Państwu w razie wypadku, podstawienie samochodu zastępczego na życzenie.

Jeśli jesteś uczestnikiem wypadku i wybrałeś nasze usługi pomocy drogowej, „od ręki” otrzymasz od nas na czas naprawy samochód zastępczy. Wystarczy podpisać odpowiednie dokumenty, wówczas zwracamy się o zwrot kosztów do ubezpieczyciela sprawcy, klient nie płaci za samochód zastępczy. Kwestie związane ze ściągnięciem wierzytelności za tę usługę od Ubezpieczyciela sprawcy, leżą po naszej stronie.

Zdajemy sobie sprawę, jaką niedogodnością jest brak środka komunikacji w czasie naprawy auta.

UWAGA! Musicie Państwo wiedzieć, że jako poszkodowani w wypadku czy kolizji, macie prawo wynająć pojazd zastępczy w dowolnie wybranej firmie! Ubezpieczyciel nie ma prawa określać konkretnej wypożyczalni, nie może narzucić wysokości stawek i limitu kilometrów. Samochody zastępcze oferowane przez naszą firmę są w pełni sprawne, ich stan techniczny jest na bieżąco kontrolowany, dzięki czemu bezpiecznie dotrzecie do celu podróży.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Pojazd zastępczy można wypożyczyć w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji drogowej lub wypadku do czasu naprawy Państwa auta, lub do dnia wypłaty rekompensaty, w przypadku powstania szkody całkowitej.

Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy między innymi województwo śląskie oraz małopolskie, w tym takie miasta jak Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Mikołów.
(C) Copyrigh 2022. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.
MENU