Pomoc drogowa i laweta Sosnowiec

Profesjonalna pomoc drogowa 24h, laweta i holowanie w Sosnowcu

Potrzebujesz pomocy na terenie Sosnowca – miałeś kolizję, wypadek lub po prostu brakło Ci paliwa? Firma FHU Kamil od wielu już lat świadczymy profesjonalne usługi pomocy drogowej i holowania pojazdów. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli Twój samochód odmówił posłuszeństwa, masz problem z uruchomieniem pojazdu, jesteś uczestnikiem jakiegoś wypadku lub kolizji lub potrzebujesz transportu pojazdu do określonego miejsca w kraju lub za granicą – zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 570 337 111. Pomożemy i zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Holujemy pojazdy osobowe jak i również dostawcze i ciężarowe, transportujemy wózki widłowe, maszyny budowlane i inne pojazdy specjalistyczne. Oferujemy również możliwość transportu pojazdów do punktów sprzedaży, pomagamy w transporcie pojazdów zakupionych za granicą.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje kompleksową obsługę każdego zdarzenia drogowego. Oferujemy możliwość skorzystania z oferty napraw bezgotówkowych.

Pomoc powypadkowa w mieście Sosnowiec

Pamiętaj, że wystarczy jeden Twój telefon abyśmy szybko i profesjonalnie rozwiązali problem z Twoim pojazdem.

Oferujemy fachową pomoc powypadkową, zabezpieczamy miejsce zdarzenia, dysponujemy również parkingiem dla pojazdów uczestniczących w wypadku lub kolizji. Posiadamy własny warsztat mechaniczny ze specjalistycznym sprzętem w którym świadczymy również usługi wszelkiego rodzaju napraw powypadkowych.

Oferujemy samochód zastępczy dla uczestników zdarzeń drogowych (kolizji, wypadków).

Szybka pomoc drogowa 24h na terenie Sosnowca

W przypadku odebrania telefonu od Państwa jesteśmy gotowi do akcji w ciągu kilku minut. Oferujemy kompleksową obsługę każdego rodzaju zdarzeń drogowych na terenie województw w których działamy. Ogromne doświadczenie i wiele lat ciężkiej pracy w tej branży pozwoliło nam znaleźć się w gronie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem jeżeli chodzi o transport lawetą czy też holowanie.

Gwarantujemy szybki dojazd i konkurencyjne ceny

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy niezwłoczny dojazd na miejsce zdarzenia oraz atrakcyjne ceny naszych usług związanych z auto pomocą.

Pomoc drogowa laweta FHU Kamil

Całodobowa pomoc drogowa i laweta na terenie Sosnowca i okolic – FHU „Kamil” Szymański Kamil

Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy między innymi województwo śląskie oraz małopolskie, w tym takie miasta jak Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Mikołów.
(C) Copyrigh 2022. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.
MENU