Galeria

Nasze pojazdy Pomocy Drogowej są w stałej gotowości, zarówno technicznej, jak i serwisowej. Ich stan na bieżąco jest dostosowywany do panujących warunków atmosferycznych, abyśmy zawsze i o każdej porze byli gotowi stawić czoła Państwa drogowym problemom.

Na pewno wielu z Was spotkało się z sytuacją, gdy auto gaśnie, stajecie gdzieś w szczerym polu, z daleka od zabudowań mieszkalnych, na dodatek jest już noc, cel podróży jeszcze daleko i znikąd pomocy. Może zabraknąć paliwa, może zepsuć się układ jezdny czy elektroniczny albo po prostu sarna wybiegnie Wam przed maskę – wypadki losowe przydarzyć się mogą każdemu z nas. Złudnie myślimy, że nas to nie dotyczy, że nasze auto dojedzie do celu. A co, gdy jednak nie?

Nasza firma da Ci pewność, że otrzymasz fachową i rzetelną pomoc w przypadku, gdy utkniesz w odludnym miejscu w długiej podróży.

Zapisz sobie kontakt do Pomocy Drogowej Kamil: +48 570 337 111

Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy między innymi województwo śląskie oraz małopolskie, w tym takie miasta jak Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Mikołów.
(C) Copyrigh 2022. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.
MENU