Pomoc drogowa i laweta Mikołów

Profesjonalna pomoc drogowa 24h, laweta i holowanie w Mikołowie w województwie śląskim

Miałeś kolizję, wypadek lub po prostu brakło Ci paliwa na terenie Mikołowa w województwie śląskim? Firma FHU Kamil od wielu już lat świadczymy profesjonalne usługi pomocy drogowej i holowania pojazdów. Posiadamy wysokiej jakości zaplecze techniczne – nowoczesny sprzęt zawsze gotowy do działania. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasz sprzęt podoła każdemu wyzwaniu a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją fachowej i szybkiej pomocy w każdej drogowej sprawie. Jeżeli Twój pojazd odmówił posłuszeństwa lub masz problem z uruchomieniem pojazdu – zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 570 337 111. Jeżeli uczestniczysz w jakimś wypadku czy też kolizji lub potrzebujesz transportu pojazdu w określony miejsca – zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 570 337 111. Pojawimy się niemal natychmiast i zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Specjalizujemy się w holowaniu pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, transportujemy wózki widłowe, maszyny budowlane i inne pojazdy specjalistyczne. Oferujemy Państwu również możliwość transportu pojazdów do punktów sprzedaży, udzielamy również wsparcia w transporcie pojazdów zakupionych za granicą.

CO WYRÓŻNIA NAS SPOŚRÓD INNYCH FIRM OFERUJĄCYCH POMOC DROGOWĄ?

  • Wieloletnie doświadczenie,
  • indywidualne podejście do każdego Klienta,
  • kompleksowa obsługa każdego zdarzenia drogowego,
  • możliwość skorzystania z usługi napraw bezgotówkowych,
  • nowoczesny i sprawdzony sprzęt do holowania,
  • atrakcyjne ceny usług lawety i holowania.

Pomoc powypadkowa w mieście Mikołów

Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 570 337 111 a szybko i profesjonalnie rozwiążemy problem z Twoim pojazdem.

Oferujemy fachową pomoc powypadkową, zabezpieczamy miejsce zdarzenia, dysponujemy również parkingiem dla pojazdów uczestniczących w wypadku lub kolizji. Posiadamy własny warsztat mechaniczny w którym świadczymy usługi różnego rodzaju napraw powypadkowych.

Jeżeli jesteś uczestnikiem kolizji lub wypadku to możesz również skorzystać z naszego auta zastępczego.

Szybka pomoc drogowa 24h na terenie Mikołowa

W przypadku otrzymania zgłoszenia od Państwa – pojawimy się niemal natychmiast. Gwarantujemy kompleksową obsługę każdego zdarzenia drogowego. Ogromne doświadczenie i zdobyta dzięki wieloletniej pracy wiedza umożliwiła nam znaleźć się w gronie specjalistów jeżeli chodzi o transport lawetą czy też holowanie.

Gwarantujemy szybki dojazd i atrakcyjne ceny

Zapraszamy do korzystania z naszych usług 24h, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy bardzo szybki dojazd na miejsce zdarzenia oraz atrakcyjne ceny naszych usług związanych z pomocą drogową i holowaniem.

Pomoc drogowa laweta FHU Kamil

Profesjonalna całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie na terenie Mikołowa i okolic – FHU „Kamil” Szymański Kamil

Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy między innymi województwo śląskie oraz małopolskie, w tym takie miasta jak Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Mikołów.
(C) Copyrigh 2022. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.
MENU