Pomoc drogowa i laweta Gliwice

Profesjonalna pomoc drogowa 24h, laweta i holowanie w Gliwicach

Oferujemy całodobową pomoc drogową przede wszystkim na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Wsparcia udzielamy zarówno osobom prywatnym w przypadku standardowych awarii na drogach, jak również zawodowym kierowcom i miłośnikom sportowej jazdy. Do długotrwałej, doraźnej współpracy zapraszamy także firmy transportowe, które również nierzadko mogą potrzebować pomocy drogowej. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni przez cały czas, dojeżdżamy we wskazane miejsce o dowolnej porze dnia i nocy w możliwie jak najkrótszym czasie.

Nowoczesne lawety do dyspozycji każdego

Jeżeli znajdujesz się na terenie miasta Gliwice lub w okolicy i masz problem ze swoim pojazdem to zadzwoń do nas i skorzystaj z usług naszej pomocy drogowej i lawety. Dysponujemy najnowocześniejszymi modelami lawet, które mogą posłużyć do przewozu samochodów zabytkowych, osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych oraz motocykli. Dzięki niezbędnemu doświadczeniu, które zyskaliśmy w codziennej praktyce zawodowej, doskonale radzimy sobie również z bardziej niestandardowymi sytuacjami. Niezależnie od tego, czy pomoc potrzebna jest na drodze krajowej, ekspresowej, autostradzie czy nawet w garażu podziemnym, jesteśmy w stanie ją zapewnić.

Bezpieczne holowanie w każdej chwili

Udzielamy szeroko zakrojonej pomocy drogowej po wypadkach oraz służymy pomocą w sytuacji, gdy konieczne jest wyciągnięcie samochodu z rowu. Szczególnie często dochodzi do tego w zimie, na oblodzonych drogach, dlatego numer do naszej firmy warto mieć zawsze pod ręką, by nadmiernie nie stresować się nieprzewidzianymi zdarzeniami. Oprócz awarii i innych sytuacji podbramkowych lawety holują samochody, które uniemożliwiają przejazd lub parkowanie pozostałym pojazdom, znajdującym się w danym miejscu. Ponieważ bezpieczeństwo mienia wszystkich Klientów jest dla nas kwestią priorytetową, każdy samochód dociera na miejsce przewozu w niezmienionym stanie od momentu zapakowania go na lawetę, ponieważ jest stosownie zabezpieczany przed jakimkolwiek uszkodzeniem.

Auta zastępcze i holowanie z OC sprawcy oraz prywatnie

O tym, że w razie wypadku nie ze swojej winy, przysługuje nam naprawa z OC sprawcy, wie każdy. Nie wszyscy jednak pamiętają o tym, że sfinansowane z OC może być również holowanie oraz wypożyczenie auta zastępczego. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nie tylko zapewnimy niezbędną pomoc oraz samochód zastępczy, ale również rozliczymy koszt usługi całkowicie bezgotówkowo z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dzięki temu nie będzie konieczności odstawiania wszystkich swoich codziennych obowiązków na bok, z powodu co najmniej kilkudniowego pobytu codziennego środka transportu w warsztacie.

Pomoc powypadkowa w mieście Gliwice i drobne naprawy przeprowadzane na miejscu

Pomoc powypadkowa niestety przydaje się stosunkowo często na polskich drogach, zatem każdy powinien dysponować danymi kontaktowymi do firmy, która w razie potrzeby udzieli stosownej pomocy na drodze. Nie rzadziej zdarzają się również drobne wypadki i usterki podczas stania w korku czy też jazdy. Jeśli wolałbyś uniknąć holowania lub lawetowania samochodu, być może pracownicy naszej firmy będą w stanie rozpoznać i rozwiązać problem drobnej usterki jeszcze na drodze. Pomagamy również w wymianach kół lub opon. W awaryjnej sytuacji dowieziemy paliwo lub zabezpieczymy należycie miejsce wypadku.

Jaki jest koszt pomocy drogowej?

Dokładny koszt usługi często jest zależny od wagi i stopnia uszkodzenia pojazdu, a także warunków pogodowych, sposobu holowania i trasy, którą należy przebyć z samochodem. Oczywiście po skontaktowaniu się z naszą firmą i przestawieniu szczegółów sprawy, jesteśmy w stanie niemal natychmiastowo wycenić usługę telefonicznie. Następnie na miejsce przyjeżdżają wysoko wykwalifikowani pracownicy pomocy drogowej i zajmują się wszystkim, co związane z samochodem. Doradzą również, co robić w rozmaitych sytuacjach trudnych i jak najlepiej będzie sfinansować przewóz samochodu. W zależności od wykorzystywanego sprzętu podczas udzielania pomocy drogowej możliwy jest przewóz określonej ilości osób po wypadku. Zachęcamy do kontaktu w sytuacjach awaryjnych na drogach!

Gwarantujemy szybki dojazd i konkurencyjne ceny

Gwarantujemy niezwłoczny dojazd na miejsce zdarzenia oraz atrakcyjne ceny naszych usług związanych z auto pomocą.

Pomoc drogowa laweta FHU Kamil

Całodobowa pomoc drogowa i laweta na terenie Gliwic i okolic – FHU „Kamil” Szymański Kamil

Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy między innymi województwo śląskie oraz małopolskie, w tym takie miasta jak Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Mikołów.
(C) Copyrigh 2022. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.
MENU