Pomoc drogowa i laweta Katowice

Profesjonalna całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie w Katowicach

Firma FHU Kamil od wielu już lat świadczymy profesjonalne usługi pomocy drogowej i holowania wszelkiego rodzaju pojazdów. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli zepsuł Ci się samochód lub masz problem z uruchomieniem pojazdu, jesteś uczestnikiem jakiegoś wypadku lub kolizji – zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 570 337 111. Pomożemy i zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Holujemy pojazdy osobowe jak i również dostawcze i ciężarowe, transportujemy wózki widłowe, maszyny budowlane i inne pojazdy specjalistyczne. Oferujemy również możliwość transportu pojazdów do punktów sprzedaży, pomagamy w transporcie pojazdów zakupionych za granicą.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje kompleksową obsługę każdego zdarzenia drogowego. Oferujemy możliwość skorzystania z oferty napraw bezgotówkowych.

Oferujemy szeroki zakres auto pomocy i dojeżdżamy do każdego miejsca w Katowicach i okolicy.

Pomoc powypadkowa w mieście Katowice

Oferujemy fachową pomoc powypadkową, zabezpieczamy miejsce zdarzenia, dysponujemy również parkingiem dla pojazdów uczestniczących w wypadku lub kolizji. Posiadamy własny warsztat mechaniczny ze specjalistycznym sprzętem w którym świadczymy również usługi wszelkiego rodzaju napraw powypadkowych.

Oferujemy samochód zastępczy dla uczestników zdarzeń drogowych (kolizji, wypadków).

Szybka pomoc drogowa 24h na terenie Katowic

Każdemu z nas o każdej porze mogą przydarzyć się kłopoty na drodze w związku z czym nasza firma jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W przeciągu zaledwie kilku lub kilkunastu minut jesteśmy gotowi aby udzielić Państwu pomocy drogowej. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze zdarzeń drogowych sytuje nas w czołówce firm świadczących pomoc drogową i powypadkową w tej okolicy. Wybór naszej firmy to wybór specjalistów z wieloletnim doświadczeniem jeżeli chodzi o transport lawetą, holowanie cz też naprawy powypadkowe.

Gwarantujemy szybki dojazd i konkurencyjne ceny

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie udajemy się na miejsce zdarzenia i od razu przystępujemy do rozwiązania problemu z Twoim pojazdem!

Kompleksowa auto pomoc drogowa w Katowicach lub w okolicy miasta

Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • transport samochodów,
  • pomoc w wydobywaniu samochodów z poboczy i innych miejsc w których ugrzęzły,
  • zabezpieczenie miejsca kolizji lub wypadku i dokumentację fotograficzną,
  • dowóz paliwa,
  • wymianę koła,
  • pomoc w uruchomieniu pojazdu,
  • drobne naprawy na drodze,
  • auto zastępcze,
  • naprawy bezgotówkowe.

Pomoc drogowa laweta FHU Kamil

Pomoc drogowa 24h i laweta na terenie Katowic i okolic – FHU „Kamil” Szymański Kamil

Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy między innymi województwo śląskie oraz małopolskie, w tym takie miasta jak Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Mikołów.
(C) Copyrigh 2022. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.
MENU