Dokumenty do pobrania oraz poradnik dla kierowców

Na naszej stronie znajdziecie nowe zakładki, na których dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy pomagać Wam nie tylko poprzez świadczenie usług pomocy drogowej, ale też w praktycznym aspekcie zdarzeń i sytuacji na drodze.

Przede wszystkim przygotowaliśmy cykl poradnik kierowcy. Każdy z Was na pewno ma wiele wątpliwości każdego dnia na drodze. Pomożemy Wam przed długą podróżą i przy codziennych czynnościach z samochodem.

Z kolei klikając w link Do pobrania, znajdziecie niezbędne dokumenty, które będą przydatne nie tylko podczas kolizji na drodze, ale również podczas zakupu pojazdu. Zachęcamy do dzielenia się z nami Waszą opinią – chętnie dodamy nowe wzory niezbędnych dokumentów.

Pomoc drogowa KAMIL - Tychy, Katowice, Mikołów i Pszczyna
Poradnik kierowcy
Pomoc drogowa +48 570 337 111
Usługi: profesjonalna pomoc drogowa, holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Transport innych niż samochodowe pojazdów, np. wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz parking. Nasza pomoc drogowa obejmuje także naprawy samochodów ciężarowych i osobowych. Oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze.
(C) Copyrigh 2015. Pomoc Drogowa KAMIL. Kopiowanie zabronione.